Harmonogram rekrutacji DO KLAS I w roku 2020 znajdziesz TUTAJpobierz

Zasady rekrutacji w 2020 roku znajdziesz TUTAJ.pobierz

Kryteria rekrutacji w 2020 roku znajdziesz TUTAJ.pobierz

Listy osób przyjętych i nieprzyjętych do kl. I w roku szk. 2020/21 dostepne są TUTAJ.

ZASADY REKRUTACJI DO KLASY IV w 2020 roku:

należy złożyć podanie o przyjęcie do szkoły z nastepującymi danymi: imię i nazwisko ucznia, rodziców, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz z informację, do której szkoły obecnie dziecko uczęszcza. Podania przyjmujemy już od dziś, aby zarezerwować sobie miejsce.

wniosek dla kandydatów do klasy IV

pobierz

TERMINARZ REKRUTACJI DO KLAS VII dwujęzycznych

Ze względu na przedłużający się okres zawieszenia zajęć szkolnych harmonogram dotyczący rekrutacji do klas dwujęzycznych w roku szkolnym 2020/2021 musi ulec zmianie.  Sprawdzian predyspozycji językowych nie odbędzie się w przewidzianym terminie, tj. w dniu 5 maja 2020. O ustaleniu nowego  terminu sprawdzianu poinformujemy Rodziców i Kandydatów do przyszłorocznych klas dwujęzycznych z odpowiednim wyprzedzeniem. Prosimy obserwować stronę internetową naszej szkoły

Odpowiadając na prośby rodziców i na zagrożenie koronawirusem termin złożenia deklaracji o przystąpieniu do sprawdzianu predyspozycji językowych zostaje wydłużony. Wnioski dla kandydatów należy przesłać elektronicznie na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wzór podania dostępny jest poniżej.

WNIOSEK DLA KANDYDATÓW

flat 2126884 1280